»

Kolumny - stereo

Zakres cen: od: do: Sortuj według:
Wyników na stronie: WyczyśćZaawansowane
Poprzednia 123 Następna
AQ LABRADOR 28 MKIII Rozmieszczenie głośników w układzie D’Appolito, daje doskonałe właściwości kierunkowe w pełnym paśmie częstotliwości Nowość
Analitycznie dokładne odwzorowanie wszystkich szczegółów dźwięku, bez upiększeń, to jest to czym Labrador 28 MKIII zadowoli audiofila. Strukturalnie jest to kolumna dual-band z dwoma głośnikami średnio tonowymi.
4990.00PLN
AQ LABRADOR 29 MKIII Dwupasmowa podstawkowa kolumna głośnikowa małych rozmiarów i wielkiego serca Nowość
Ze względu na niewielki rozmiar jest bardzo łatwo ją umieścić w pomieszczeniu, spełnia kryteria estetyczne współczesnych architektów i jej muzyczny przenos jest dokładny, prawdziwy i żywy.
2490.00PLN
AQ LABRADOR 229 MKIII Kolumna głośnikowa o maksymalnych ekonomicznych wymiarach, przeznaczona dla prawidłowego funkcjonowania w kinie domowym Nowość
Koncepcyjnie, jest zaprojektowana jako dwu pasmowa kolumna surround z systemem bass reflex. Bass reflex znajduje się na przednim panelu, dzięki temu AQ Labrador 229 można dosunąć do ściany.
2490.00PLN
Dostępność:
Zadzwoń lub napisz - zapytaj o dostępność Tel: 885-440-803 tomek@b-tech.pl
AQ LABRADOR 176 MKIII Dobre kino domowe nie może obejść się bez dobrego centrum, a takim jest Labrador 176 – dwudrożna kolumna typu bass reflex i rozmieszczeniem głośników w układzie D’Appolito Nowość
Para mid-wooferów kolumny Scan-Speak w odlewanych koszach aluminiowych z membraną z włókna szklanego i w wysokiej częstotliwości, dopełnia doskonałym wysokotonowym Vifa 1″ z tekstylną wkładką i ferrofluidem w obwodzie magnetycznym. Głośniki są wbudowane w podwójnej kanapkowej obudowie, co zapewnia doskonałą sztywność. Zwrotnica drugiego rzędu oraz przewody elementów, lutowane są bezpośrednio ze sobą za pomocą metody D2D, tak samo jak kable do zacisków.
1990.00PLN
AQ KENTAUR 422 MKIII Głośnik Peerless SLS z 12″ membraną o wysokiej czułości, strukturze plastra miodu i naszej własnej produkcji wzmacniacz klasy AB Nowość
Żadne dobre kino domowe nie może obyć się bez dobrego subwoofera. W serii Labrador jest subwoofer AQ 422 MKIII, który ma słusznie oznakowanie Heavy Duty – do ciężkich prac. Nawet jego waga i wymiary sugerują, że ma do wykonania ciężką pracę w swoich podstawowych założeniach.
2690.00PLN
AQ WEGA 78 - Dwudrożna kolumna głośnikowa z głośnikiem wysokotonowym Vifa Nowość
Dwudrożna kolumna głośnikowa, opracowana we współpracy z biurem projektowym Novague, moc 200W, głośniki niskotonowe z aluminiową membraną uzupełnia głośnik wysokotonowy z tkaninową kopułką, głośnik bardzo wszechstronny.
3300.00PLN
AQ WEGA 73 - Dwudrożna kolumna głośnikowa o mocy 200W Nowość
Dwudrożna kolumna głośnikowa AQ Wega 73 został stworzony we współpracy z studiem dizajnerskim Novague, moc 200 W, basowe głośniki mają papierowe membrany, uzupełnione wysokotonowym głośnikiem z neodymowym głośnikiem.
4040.00PLN
AQ WEGA 55 MKIII - Trójdrożna kolumna głośnikowa o bardzo uniwersalnym zastosowaniu Nowość
Trójdrożna podłogowa kolumna, o mocy 250W, dwa głośniki basowe z polipropylenową membraną, system bassreflex.
3100.00PLN
AQ WEGA 53 MKIII - Dwudrożna kolumna o mocy 200W, sytem bassreflex. Nowość
Dwudrożna kolumna jest wyposażona w dwa głośniki niskotonowe z papierową membraną dla wzmocnienia niższych częstotliwości, o mocy 200W, sytem bassreflex.
2450.00PLN
Poprzednia 123 Następna

Zaloguj się

Twój koszyk jest pusty

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Email

Szybki kontakt

Tel. 885-440-803

Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij