»

»

AQ Labrador Line

Acoustique Quality LABRADOR line

Seria Labrador nie jest w asortymencie AQ nowicjuszem. Wprowadzono szereg nowych elementów, detali konstrukcyjnych oraz całkowicie nowe typy przetwornic. Został zachowany charakter i układ. Oryginalna seria Labrador została zbudowana na konwerterach VIFA i Peerless, nowa seria przeszła z basowych i centralnych głośników o kategorię wyżej do klasy marki Scan-Speak. Przetwornice, które są używane w serii Labrador charakteryzują się stałymi koszami głośników wykonanymi z aluminium i asymetrycznymi zakończeniami membran.
Zakres cen: od: do: Sortuj według:
Wyników na stronie: WyczyśćZaawansowane
AQ LABRADOR 26 MKIII Kolumna trójdrożnego z systemem bass reflex Nowość
Kolumna trójdrożnego z systemem bass reflex, zainspirowany przez legendarny L26 – absolutnie najlepiej sprzedawany produkt z serii Labrador. Obudowa jest wykonana z kombinacji MDF oraz płyt wiórowych. Doskonałą sztywność osiągnięto dzięki połączeniu płaskich i krzyżowych usztywnień, oczywiście przedni panel wykonany jest metodą kanapkową. Sztywność i odporność na wibracje jest jednym z filarów jakości dźwięku L26 MKIII.
6299.99PLN
AQ LABRADOR 28 MKIII Rozmieszczenie głośników w układzie D’Appolito, daje doskonałe właściwości kierunkowe w pełnym paśmie częstotliwości Nowość
Analitycznie dokładne odwzorowanie wszystkich szczegółów dźwięku, bez upiększeń, to jest to czym Labrador 28 MKIII zadowoli audiofila. Strukturalnie jest to kolumna dual-band z dwoma głośnikami średnio tonowymi.
5399.99PLN
AQ LABRADOR 29 MKIII Dwupasmowa podstawkowa kolumna głośnikowa małych rozmiarów i wielkiego serca Nowość
Ze względu na niewielki rozmiar jest bardzo łatwo ją umieścić w pomieszczeniu, spełnia kryteria estetyczne współczesnych architektów i jej muzyczny przenos jest dokładny, prawdziwy i żywy.
2799.99PLN
AQ LABRADOR 229 MKIII Kolumna głośnikowa o maksymalnych ekonomicznych wymiarach, przeznaczona dla prawidłowego funkcjonowania w kinie domowym Nowość
Koncepcyjnie, jest zaprojektowana jako dwu pasmowa kolumna surround z systemem bass reflex. Bass reflex znajduje się na przednim panelu, dzięki temu AQ Labrador 229 można dosunąć do ściany.
2799.99PLN
Dostępność:
AQ LABRADOR 176 MKIII Dobre kino domowe nie może obejść się bez dobrego centrum, a takim jest Labrador 176 – dwudrożna kolumna typu bass reflex i rozmieszczeniem głośników w układzie D’Appolito Nowość
Para mid-wooferów kolumny Scan-Speak w odlewanych koszach aluminiowych z membraną z włókna szklanego i w wysokiej częstotliwości, dopełnia doskonałym wysokotonowym Vifa 1″ z tekstylną wkładką i ferrofluidem w obwodzie magnetycznym. Głośniki są wbudowane w podwójnej kanapkowej obudowie, co zapewnia doskonałą sztywność. Zwrotnica drugiego rzędu oraz przewody elementów, lutowane są bezpośrednio ze sobą za pomocą metody D2D, tak samo jak kable do zacisków.
2399.99PLN
AQ KENTAUR 422 MKIII Głośnik Peerless SLS z 12″ membraną o wysokiej czułości, strukturze plastra miodu i naszej własnej produkcji wzmacniacz klasy AB Nowość
Żadne dobre kino domowe nie może obyć się bez dobrego subwoofera. W serii Labrador jest subwoofer AQ 422 MKIII, który ma słusznie oznakowanie Heavy Duty – do ciężkich prac. Nawet jego waga i wymiary sugerują, że ma do wykonania ciężką pracę w swoich podstawowych założeniach.
2999.99PLN

Zaloguj się

Twój koszyk jest pusty

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Email

Szybki kontakt

Tel. 885-440-803

Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij