Stoliki rtv NEO STAND SONOROUS

Wszystkie stoliki firmy SONOROUS - Neo, wykonane są w wysokiej jakości materiałów, są ręcznie składane co dodatkowo wpływa na ich solidne i estetyczne wykonanie. Używane hartowane szkło bezodpryskowe, zapewnia nam pięć razy wyższą odporność na zarysowania lub stłuczenie niż zwykłe szkło.
Zakres cen: od: do: Sortuj według:
Wyników na stronie: WyczyśćZaawansowane
Sonorous NEO270 Stolik pod telewizor lcd DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCH
Neo270 to stolik rtv z dwoma pólkami, konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium, o kształtach okrągłych i owalnych, półki wykonane z hartowanego szkła z polerowanymi krawędziami o szerokości 70 cm. Stolik wyposażony w kółka oraz system zarządzania kablami.
339.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous NEO370 Stolik rtv pod telewizor lcd DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCH
Neo370 to stolik rtv z trzema pólkami, konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium o kształtach okrągłych i owalnych, półki wykonane z hartowanego szkła z polerowanymi krawędziami o szerokości 70 cm. Stolik wyposażony w kółka oraz system zarządzania kablami.
449.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous NEO290 Stolik rtv pod lcd plazma led DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCH
Neo290 to stolik rtv z dwoma pólkami, konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium o kształtach okrągłych i owalnych, półki wykonane z hartowanego szkła z polerowanymi krawędziami o szerokości 90 cm. Stolik wyposażony w kółka oraz system zarządzania kablami.
389.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous NEO390 Stolik rtv pod telewizor lcd DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCH
Neo390 to stolik rtv z trzema pólkami, konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium o kształtach okrągłych i owalnych, półki wykonane z hartowanego szkła z polerowanymi krawędziami o szerokości 90 cm. Stolik wyposażony w kółka oraz system zarządzania kablami.
489.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous NEO2110 Stolik rtv pod lcd plazma led DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCH
Neo2110 to stolik rtv z dwoma pólkami, konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium o kształtach okrągłych i owalnych, półki wykonane z hartowanego szkła z polerowanymi krawędziami o szerokości 110 cm. Stolik wyposażony w kółka oraz system zarządzania kablami.
429.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous NEO3110 Stolik rtv pod telewizor lcd DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCH
Neo3110 to stolik rtv z trzema pólkami, konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium o kształtach okrągłych i owalnych, półki wykonane z hartowanego szkła z polerowanymi krawędziami o szerokości 110 cm. Stolik wyposażony w kółka oraz system zarządzania kablami.
539.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous NEO2130 Stolik rtv pod telewizor lcd DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCH
Neo2110 to stolik rtv z dwoma pólkami, konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium o kształtach okrągłych i owalnych, półki wykonane z hartowanego szkła z polerowanymi krawędziami o szerokości 130 cm. Stolik wyposażony w kółka oraz system zarządzania kablami.
479.99PLN
Dostępność:
Zadzwoń lub napisz - zapytaj o dostępność Tel: 885-440-803 tomasz.barylla@audio-video-akcesoria.pl
Sonorous NEO3130 Stolik rtv pod telewizor lcd DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCH
Neo3130 to stolik rtv z trzema pólkami, konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium o kształtach okrągłych i owalnych, półki wykonane z hartowanego szkła z polerowanymi krawędziami o szerokości 130 cm. Stolik wyposażony w kółka oraz system zarządzania kablami.
619.99PLN
Dostępność:
Zadzwoń lub napisz - zapytaj o dostępność Tel: 885-440-803 tomasz.barylla@audio-video-akcesoria.pl

Zaloguj się

Twój koszyk jest pusty

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Email

Szybki kontakt

Tel. 885-440-803

Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij