Acoustique Quality Wega line
Design serii AQ Wega wykonany był we współpracy z studiem projektowym Novague, koncentrującym się na wzornictwie przemysłowym. Przez 10 lat kariery niezależny Petr Novague stworzył wiele udanych propozycji, kilka jego projektów zostało nagrodzonych nagrodą Red DotStudio Novague zaprojektowało również meble, telewizor, telefon komórkowy, samochód ERKO o kształtach inspirowanych legendarną Skodą 110R, zbudowany na koncepcji Audi R8. Wspólna praca z biurem projektowym, przenosi jego styl projektowania do tworzenia nowych produktów AQ.

Kolumny z serii Wega łączy wspólny wygląd, konstrukcja i użycie przetwornicy. Cały asortyment jest wykonany z połączenia płyt wiórowych i paneli MDF pokrytych okleiną naturalną.

Czoło kolumny głośnikowej jest zrobione na zasadzie podwójnej kanapki. Głośniki są osadzone w obudowie, do produkcji korpusu używa się obrabiarek CNC. Używane przetworniki do tonów niskich i średniotonowych Lyeco i wysokotonowy HK z chłodzonym ferrofluidem.

Zakres cen: od: do: Sortuj według:
Wyników na stronie: WyczyśćZaawansowane
AQ WEGA 78 - Dwudrożna kolumna głośnikowa z głośnikiem wysokotonowym Vifa Nowość
Dwudrożna kolumna głośnikowa, opracowana we współpracy z biurem projektowym Novague, moc 200W, głośniki niskotonowe z aluminiową membraną uzupełnia głośnik wysokotonowy z tkaninową kopułką, głośnik bardzo wszechstronny.
3399.00PLN
AQ WEGA 73 - Dwudrożna kolumna głośnikowa o mocy 200W Nowość
Dwudrożna kolumna głośnikowa AQ Wega 73 został stworzony we współpracy z studiem dizajnerskim Novague, moc 200 W, basowe głośniki mają papierowe membrany, uzupełnione wysokotonowym głośnikiem z neodymowym głośnikiem.
4199.00PLN
AQ WEGA 55 MKIII - Trójdrożna kolumna głośnikowa o bardzo uniwersalnym zastosowaniu Nowość
Trójdrożna podłogowa kolumna, o mocy 250W, dwa głośniki basowe z polipropylenową membraną, system bassreflex.
3199.00PLN
AQ WEGA 53 MKIII - Dwudrożna kolumna o mocy 200W, sytem bassreflex. Nowość
Dwudrożna kolumna jest wyposażona w dwa głośniki niskotonowe z papierową membraną dla wzmocnienia niższych częstotliwości, o mocy 200W, sytem bassreflex.
2499.00PLN
AQ WEGA 52 - Dwudrożna kolumna głośnikowa o mocy 120W, system bassreflex. Nowość
Dwudrożna kolumna głośnikowa, przeznaczona do udźwiękowienia mniejszych przestrzeni mieszkalnych lub jako efekt w kinie domowym, o mocy 120W, system bassreflex.
1299.00PLN
AQ WEGA 51 - Dwudrożna centralna kolumna głośnikowa typu bassreflex, z układem przetwornic D´Appolito, o mocy 120W Nowość
Centrum dla kina domowego, dwudrożna kolumna głośnikowa typu bassreflex, z układem przetwornic D´Appolito, o mocy 120W.
769.00PLN
AQ WEGA 54 - Aktywny subwoofer z 10″ głośnikiem basowym Peerless Nowość
Aktywny subwoofer z 10″ głośnikiem basowym Peerless – poziom ciśnienia akustycznego do 120 dB.
2199.00PLN

Zaloguj się

Twój koszyk jest pusty

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Email

Szybki kontakt

Tel. 885-440-803

Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij