Stoliki pod sprzęt audio hi-fi Sonorous seria RX

Wszystkie stoliki firmy SONOROUS, wykonane są w wysokiej jakości materiałów, są ręcznie składane co dodatkowo wpływa na ich solidne i estetyczne wykonanie. Używane hartowane szkło bezodpryskowe, zapewnia nam pięć razy wyższą odporność na zarysowania lub stłuczenie niż zwykłe szkło.
Zakres cen: od: do: Sortuj według:
Wyników na stronie: WyczyśćZaawansowane
Sonorous RX2130 Stolik rtv Hi-Fi Audio DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCH
Sonorous RX2130 to stolik HI-FI z trzema pólkami, konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium o kształtach okrągłych i owalnych, półki wykonane z hartowanego szkła z polerowanymi krawędziami o szerokości 60 cm. Stolik wyposażony w kółka oraz system zarządzania kablami.
679.99PLN
Dostępność:
Sonorous RX2140 Stolik rtv Hi-Fi Audio DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCH
Sonorous RX2140 to stolik HI-FI z czterema pólkami, konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium o kształtach okrągłych i owalnych, półki wykonane z hartowanego szkła z polerowanymi krawędziami o szerokości 60 cm. Stolik wyposażony w kółka oraz system zarządzania kablami.
859.99PLN
Dostępność:
Sonorous RX2150 Stolik rtv Hi-Fi Audio DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCH
Sonorous RX2150 to stolik HI-FI z pięcioma pólkami, konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium o kształtach okrągłych i owalnych, półki wykonane z hartowanego szkła z polerowanymi krawędziami o szerokości 60 cm. Stolik wyposażony w kółka oraz system zarządzania kablami.
969.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous RX5040 Stolik rtv Hi-Fi Audio DOSTĘPNY W TRZECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCH
Sonorous RX5040 to stolik HI-FI z czterema pólkami, konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium o kształtach kwadratowych, półki wykonane z hartowanego szkła z polerowanymi krawędziami o szerokości 64 cm. Stolik wyposażony w kółka.
1489.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous RX5040 TRP Regał Hi-Fi Audio
Sonorous RX5040 TRP to stolik HI-FI z czterema pólkami, konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium o kształtach kwadratowych, półki wykonane grubego blatu MDF pokrytego naturalnym drewnem. Stolik wyposażony w kółka.
1599.99PLN
Dostępność:
Zadzwoń lub napisz - zapytaj o dostępność Tel: 885-440-803 tomasz.barylla@audio-video-akcesoria.pl
Sonorous RX6040 Stolik rtv Hi-Fi Audio pod gramofon, wzmacniacz lampowy
Sonorous RX6040 to stolik HI-FI z czterema półkami, konstrukcja wykonana z wysokiej jakości stali o kształtach kwadratowych, półki wykonane z hartowanego szkła z polerowanymi krawędziami o szerokości 60 cm. Każdy moduł opiera się na trzech metalowych nogach w kształcie kolców. Konstrukcja ta ma przewagę w stosunku do spawanej, ponieważ zdecydowanie lepiej tłumi drgania.
1359.99PLN
Dostępność:
Sonorous RX6040 TRP Stolik rtv Hi-Fi Audio pod gramofon, wzmacniacz lampowy
Sonorous RX6040 TRP to stolik HI-FI z czterema półkami, konstrukcja wykonana z wysokiej jakości stali o kształtach kwadratowych, półki wykonane solidnego drewna o szerokości 60 cm. Każdy moduł opiera się na trzech metalowych nogach w kształcie kolców. Konstrukcja ta ma przewagę w stosunku do spawanej, ponieważ zdecydowanie lepiej tłumi drgania.
1359.99PLN
Dostępność:
Zadzwoń lub napisz - zapytaj o dostępność Tel: 885-440-803 tomasz.barylla@audio-video-akcesoria.pl

Zaloguj się

Twój koszyk jest pusty

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Email

Szybki kontakt

Tel. 885-440-803

Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij