Stoliki pod sprzęt audio hi-fi Sonorous seria RX

Wszystkie stoliki firmy SONOROUS, wykonane są w wysokiej jakości materiałów, są ręcznie składane co dodatkowo wpływa na ich solidne i estetyczne wykonanie. Używane hartowane szkło bezodpryskowe, zapewnia nam pięć razy wyższą odporność na zarysowania lub stłuczenie niż zwykłe szkło.
Zakres cen: od: do: Sortuj według:
Wyników na stronie: WyczyśćZaawansowane
Sonorous RX2130 Stolik rtv Hi-Fi Audio DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCH
Sonorous RX2130 to stolik HI-FI z trzema pólkami, konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium o kształtach okrągłych i owalnych, półki wykonane z hartowanego szkła z polerowanymi krawędziami o szerokości 60 cm. Stolik wyposażony w kółka oraz system zarządzania kablami.
799.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous RX2140 Stolik rtv Hi-Fi Audio DOSTĘPNY W CZTERECH WARIANTACH KOLORYSTYCZNYCH
Sonorous RX2140 to stolik HI-FI z czterema pólkami, konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium o kształtach okrągłych i owalnych, półki wykonane z hartowanego szkła z polerowanymi krawędziami o szerokości 60 cm. Stolik wyposażony w kółka oraz system zarządzania kablami.
1039.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous RX2150 Stolik rtv Hi-Fi Audio
Sonorous RX2150 to stolik HI-FI z pięcioma pólkami, konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium o kształtach okrągłych i owalnych, półki wykonane z hartowanego szkła z polerowanymi krawędziami o szerokości 60 cm. Stolik wyposażony w kółka oraz system zarządzania kablami.
1139.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous RX5040 Stolik rtv Hi-Fi Audio
Sonorous RX5040 to stolik HI-FI z czterema pólkami, konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium o kształtach kwadratowych, półki wykonane z hartowanego szkła z polerowanymi krawędziami o szerokości 64 cm. Stolik wyposażony w kółka.
1349.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous RX5040 TRP Regał Hi-Fi Audio
Sonorous RX5040 TRP to stolik HI-FI z czterema pólkami, konstrukcja wykonana z wysokiej jakości aluminium o kształtach kwadratowych, półki wykonane grubego blatu MDF pokrytego naturalnym drewnem. Stolik wyposażony w kółka.
1549.00PLN
Dostępność:

Zaloguj się

Twój koszyk jest pusty

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Email

Szybki kontakt

Tel. 885-440-803

Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij