»

Kolumny - stereoKolumny Acoustique Quality, Czeski producent kolumn stereo, kina domowego.

Zakres cen: od: do: Sortuj według:
Wyników na stronie: WyczyśćZaawansowane
1234 Następna
AQ PASSION -  HIHG END Zestaw głośnikowy z pasją Nowość
Zestaw głośnikowy powstał na podstawie 25 lat doświadczenia, do jego designu przyczyniło się ateliér Novague. Rozwój tego modelu trwał dwa lata, lekką inspiracją był oryginalny opływowy kształt serii Donna. Całą reszta jest już zupełnie nowa, wszelkie ograniczenia szły przy rozwoju Passion stroną. Pragnienie uzyskania doskonałego rezultatu stałą się obsesją. Rodzi się pasja.
76500.00PLN
AQ PASSION TEEN -  Kompaktowy dwupasmowy zestaw głośnikowy Nowość
AQ PASSION TEEN Mały swoimi rozmiarami, ogromny swym dźwiękiem, z masywnym sercem i pełny pasji do muzyki. To kompaktowy dwupasmowy zestaw głośnikowy Passion Teen.
27285.00PLN
AQ PONTOS 8 Precyzyjny dwudrożny audiofilski system głośnikowy w układzie D’Appolito Nowość
Zastosowane głośniki Scan-Speak, para Midwooferów z membraną z włókna szklanego pracujących we wspólnej komorze o objętości około 50 l, z wylotem bas-refleksu umieszczonym z dołu kolumny.
8505.00PLN
AQ PONTOS 6 - Trójdrożny głośnik z wbudowanymi głośnikami Scan-Speak Nowość
Trójdrożny głośnik z wbudowanymi głośnikami Scan-Speak, wewnętrzne przewody okablowania to AUDIOQUEST Rocket 33, basowe i centralne głośniki z membranami z włókna szklanego, wysokotonowy z rozszerzonym nabiegunnikiem dla lepszej prezentacji wysokich częstotliwości, moc 240 W.
9345.00PLN
AQ PONTOS 3 - Dwupasmowym systemem głośników z boskim dźwiękiem Nowość
Audiofilska dwudrożna kolumna głośnikowa, koncepcyjnie nawiązuje do już legendarnego Donna Chica. Obudowa nawiązuje kształtem do technologii Passion, głośniki Scan-Speak. Moc 160 W.
10593.00PLN
AQ PONTOS 9 - Mniejsza dwudrożna podstawkowa kolumna głośnikowa wyposażona w głośniki Scan-Speak Nowość
Mniejsza dwudrożna podstawkowa kolumna głośnikowa wyposażona w głośniki Scan-Speak, nadaje się do słuchania w bliskim polu i do mniejszych pomieszczeń do około 30 m2, moc 120W.
3627.30PLN
AQ PONTOS S - Dwudrożny głośnik surround z systemem bassreflex. Nowość
Pontos S konceptualnie, jest zaprojektowany jako dwudrożny głośnik surround z systemem bassreflex. Idealne wymiary głośników, przeznaczonych dla prawidłowego funkcjonowania kinie domowego.
3424.00PLN
AQ PONTOS C - Centralny głośnik jest wyposażony w dwa głośniki niskotonowy i wysokotonowy Scan-Speak, moc 180 W. Nowość
Centralny głośnik jest wyposażony w dwa głośniki niskotonowy i wysokotonowy Scan-Speak, moc 180 W.
2878.30PLN
AQ PONTOS W - Aktywny subwoofer wyposażony w 30 cm głośnik niskotonowy, stojący na podłodze, zamontowany na czterech regulowanych stalowych kolcach, wzmacniacz 120 W Nowość
Aktywny subwoofer wyposażony w 30 cm głośnik niskotonowy, stojący na podłodze, zamontowany na czterech regulowanych stalowych kolcach, wzmacniacz 120 W, jest wyposażony w automatyczny wyłącznik, wyznaczający górną częstotliwość i czułość, korpus wykonany jest z płyty MDF.
4162.30PLN
1234 Następna

Zaloguj się

Twój koszyk jest pusty

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Email

Szybki kontakt

Tel. 885-440-803

Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij