»

Kolumny - stereoKolumny Acoustique Quality, Czeski producent kolumn stereo, kina domowego.

Zakres cen: od: do: Sortuj według:
Wyników na stronie: WyczyśćZaawansowane
1234 Następna
Acoustique Quality AQ PASSION -  HIHG END Zestaw głośnikowy z pasją
Zestaw głośnikowy powstał na podstawie 25 lat doświadczenia, do jego designu przyczyniło się ateliér Novague. Rozwój tego modelu trwał dwa lata, lekką inspiracją był oryginalny opływowy kształt serii Donna. Całą reszta jest już zupełnie nowa, wszelkie ograniczenia szły przy rozwoju Passion stroną. Pragnienie uzyskania doskonałego rezultatu stałą się obsesją. Rodzi się pasja.
81999.99PLN
Dostępność:
Acoustique Quality AQ PASSION FEVER - HIHG END Zestaw głośnikowy z pasją Nowość
Pasion Fever - wykorzystanie cech konstrukcyjnych przetestowanych i sprawdzonych, w modelu AQ PASSION, takich jak tłumienie ścian zewnętrznych przez BDS (balls damping system). Front kolumny wykonany w technologi 3D z solidnej płyty MDF. Obudowa wykończona lakierem poliestrowym o wysokim połysku lub mat. Aby osiągnąć idealny stan lakieru stosuje się 8 warstw lakieru, który staje się bardzo sztywny i staje się częścią wzmocnienia przeciw rezonansowego kolumny.
22999.99PLN
AQ PASSION TEEN -  Kompaktowy dwupasmowy zestaw głośnikowy Nowość
AQ PASSION TEEN Mały swoimi rozmiarami, ogromny swym dźwiękiem, z masywnym sercem i pełny pasji do muzyki. To kompaktowy dwupasmowy zestaw głośnikowy Passion Teen.
29999.99PLN
Acoustique Quality  AQ PASSION ORCA - Kompaktowy dwupasmowy zestaw głośnikowy
Nazwa dwupasmowej konstrukcji AQ PASSION ORCA jest jak najbardziej uzasadniona! Jest okrutnie piękna, choć jej okrutne piękno nie jest dla wszystkich. Zachowuje się jak prawdziwy drapieżnik! Czaruje nas swoim pięknem, prezentuje nam swoje „ostre żeby”, którymi może nas lekko chwycić albo mocno ugryźć! W elegancki sposób oczaruje Cie jak Orka skacząca ponad powierzchnię wody. O pięknie nie decyduje tylko jej kolor „skóry” ale także jej kształt „ciała”, koordynacja „mięśni” i bystre „zmysły”.
26999.99PLN
Dostępność:
AQ PONTOS 8 Precyzyjny dwudrożny audiofilski system głośnikowy w układzie D’Appolito Nowość
Zastosowane głośniki Scan-Speak, para Midwooferów z membraną z włókna szklanego pracujących we wspólnej komorze o objętości około 50 l, z wylotem bas-refleksu umieszczonym z dołu kolumny.
7699.99PLN
AQ PONTOS 6 - Trójdrożny głośnik z wbudowanymi głośnikami Scan-Speak Nowość
Trójdrożny głośnik z wbudowanymi głośnikami Scan-Speak, wewnętrzne przewody okablowania to AUDIOQUEST Rocket 33, basowe i centralne głośniki z membranami z włókna szklanego, wysokotonowy z rozszerzonym nabiegunnikiem dla lepszej prezentacji wysokich częstotliwości, moc 240 W.
8999.99PLN
AQ PONTOS 9 - Mniejsza dwudrożna podstawkowa kolumna głośnikowa wyposażona w głośniki Scan-Speak Nowość
Mniejsza dwudrożna podstawkowa kolumna głośnikowa wyposażona w głośniki Scan-Speak, nadaje się do słuchania w bliskim polu i do mniejszych pomieszczeń do około 30 m2, moc 120W.
3599.99PLN
AQ PONTOS S - Dwudrożny głośnik surround z systemem bassreflex. Nowość
Pontos S konceptualnie, jest zaprojektowany jako dwudrożny głośnik surround z systemem bassreflex. Idealne wymiary głośników, przeznaczonych dla prawidłowego funkcjonowania kinie domowego.
3499.99PLN
AQ PONTOS C - Centralny głośnik jest wyposażony w dwa głośniki niskotonowy i wysokotonowy Scan-Speak, moc 180 W. Nowość
Centralny głośnik jest wyposażony w dwa głośniki niskotonowy i wysokotonowy Scan-Speak, moc 180 W.
2859.99PLN
1234 Następna

Zaloguj się

Twój koszyk jest pusty

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Email

Szybki kontakt

Tel. 885-440-803

Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij