»

»

Sonorous LB - bez uchwytu

Sonorous seria LB meble Tureckiego producenta SONOROUS
Wszystkie stoliki firmy SONOROUS, wykonane są w wysokiej jakości materiałów, są ręcznie składane co dodatkowo wpływa na ich solidne i estetyczne wykonanie. Używane hartowane szkło bezodpryskowe, zapewnia nam pięć razy wyższą odporność na zarysowania lub stłuczenie niż zwykłe szkło.
Zakres cen: od: do: Sortuj według:
Wyników na stronie: WyczyśćZaawansowane
Sonorous LB2120 Meble audio video rtv, pod telewizor lcd
LB2120 Nowoczesny stolik na sprzęt audio-video. Wyposażony w dwie półki i dwie wysuwane szafki. Górny blat przeznaczony na telewizora o przekątnej max. 50 cali, druga półka np. na głośnik centralny lub sprzęt audio. Szerokość stolika to 120 cm, obudowa z płyty MDF, front dostępny w kolorze czarnym lub orzech.
1489.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous LB1620 Meble i szafki audio video rtv pod telewizor
LB-1620 Nowoczesna szafka audio video. Wykonana z płyty MDF, wykończona drewnem naturalnym w kolorze orzecha, czarnej lub białej okleiny winylowej. Stolik posiada sześć półek, które pomieszczą mniejszy i większy sprzęt audio video, lewa i prawa półka zamykana szklanymi drzwiczkami. Szerokość stolika to 161 cm, wyposażony w system zarządzania kablami.
1969.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous LB1621 Meble i szafki audio video rtv pod telewizor
LB-1621 Nowoczesna szafka audio video. Wykonana z płyty MDF, wykończona drewnem naturalnym w kolorze orzecha lub okleiny winylowej w kolorze czarnym lub białym. Stolik posiada sześć półek, które pomieszczą mniejszy i większy sprzęt audio video, lewa i prawa półka zamykana szklanymi drzwiczkami, środkowa tkaniną akustyczną. Szerokość stolika to 161 cm, wyposażony w system zarządzania kablami.
1999.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous LB1840 Meble i szafki audio video rtv pod telewizor
LB-1840 Nowoczesna szafka audio video. Wykonana z płyty MDF, wykończona drewnem naturalnym w trzech kolorach lub lakierze fortepianowym kolorze czarnym lub białym. Stolik posiada cztery wysuwane szuflady oraz dwie półki na sprzęt audio video. Górny blat przeznaczony na telewizora o przekątnej max. 75 cali. Szerokość stolika to 180 cm, wyposażony w system zarządzania kablami.
2149.99PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.

Zaloguj się

Twój koszyk jest pusty

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Email

Szybki kontakt

Tel. 885-440-803

Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij