Acoustique_Quality_Pontos_line

Pontos jest bogiem morza dostępnym dla ludzi, systemem głośników z boskim dźwiękiem. Koncepcyjnie bazuje na legendarnym Donna Chica i serii Labrador. Wszystkie głośniki pochodzą z duńskich fabryk Scan-Speak. Gniazdo głośnikowe jest wyposażony w zaciski śrubowe, które umożliwiają połączenie bi-wiring i bi-amping. Zastosowane wewnętrzne przewody łączące, to kable amerykańskiej firmy AUDIOQUEST z serii Rocket 33. Stosując ten sam typ kabla do podłączenia ze wzmacniaczem, zapewnimy maksymalną szczegółowość i dokładność w odtwarzaniu audio. Głośniki są wyposażone w regulowane kolce, idealnie eliminujące transmisję rezonansu.

Warstwowe wykończenie wszystkich zestawów Pontos, jest zrobione poprzez wysokojakościowy lakier fortepianowy, nanoszony w ośmiu warstwach. Zwartość i warstwa lakieru, mają bardzo pozytywny wpływ na sztywność obudowy.

Zakres cen: od: do: Sortuj według:
Wyników na stronie: WyczyśćZaawansowane
AQ PONTOS 8 Precyzyjny dwudrożny audiofilski system głośnikowy w układzie D’Appolito Nowość
Zastosowane głośniki Scan-Speak, para Midwooferów z membraną z włókna szklanego pracujących we wspólnej komorze o objętości około 50 l, z wylotem bas-refleksu umieszczonym z dołu kolumny.
7699.99PLN
AQ PONTOS 6 - Trójdrożny głośnik z wbudowanymi głośnikami Scan-Speak Nowość
Trójdrożny głośnik z wbudowanymi głośnikami Scan-Speak, wewnętrzne przewody okablowania to AUDIOQUEST Rocket 33, basowe i centralne głośniki z membranami z włókna szklanego, wysokotonowy z rozszerzonym nabiegunnikiem dla lepszej prezentacji wysokich częstotliwości, moc 240 W.
8999.99PLN
AQ PONTOS 9 - Mniejsza dwudrożna podstawkowa kolumna głośnikowa wyposażona w głośniki Scan-Speak Nowość
Mniejsza dwudrożna podstawkowa kolumna głośnikowa wyposażona w głośniki Scan-Speak, nadaje się do słuchania w bliskim polu i do mniejszych pomieszczeń do około 30 m2, moc 120W.
3599.99PLN
AQ PONTOS S - Dwudrożny głośnik surround z systemem bassreflex. Nowość
Pontos S konceptualnie, jest zaprojektowany jako dwudrożny głośnik surround z systemem bassreflex. Idealne wymiary głośników, przeznaczonych dla prawidłowego funkcjonowania kinie domowego.
3499.99PLN
AQ PONTOS C - Centralny głośnik jest wyposażony w dwa głośniki niskotonowy i wysokotonowy Scan-Speak, moc 180 W. Nowość
Centralny głośnik jest wyposażony w dwa głośniki niskotonowy i wysokotonowy Scan-Speak, moc 180 W.
2859.99PLN
AQ PONTOS W - Aktywny subwoofer wyposażony w 30 cm głośnik niskotonowy, stojący na podłodze, zamontowany na czterech regulowanych stalowych kolcach, wzmacniacz 120 W Nowość
Aktywny subwoofer wyposażony w 30 cm głośnik niskotonowy, stojący na podłodze, zamontowany na czterech regulowanych stalowych kolcach, wzmacniacz 120 W, jest wyposażony w automatyczny wyłącznik, wyznaczający górną częstotliwość i czułość, korpus wykonany jest z płyty MDF.
4199.99PLN

Zaloguj się

Twój koszyk jest pusty

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Email

Szybki kontakt

Tel. 885-440-803

Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij