»

»

Sonorous MD - z uchwytem

Sonorous seria MD Meble audio video

Wszystkie stoliki firmy SONOROUS, wykonane są w wysokiej jakości materiałów, są ręcznie składane co dodatkowo wpływa na ich solidne i estetyczne wykonanie. Używane hartowane szkło bezodpryskowe, zapewnia nam pięć razy wyższą odporność na zarysowania lub stłuczenie niż zwykłe szkło.
Zakres cen: od: do: Sortuj według:
Wyników na stronie: WyczyśćZaawansowane
123 Następna
Sonorous MD8095 WOOD Meble audio video rtv, z uchwytem na telewizor lcd
MD8095 WOOD Nowoczesny stolik na sprzęt audio-video, z uchwytem na telewizor o przekątnej max. 40 cali, umożliwiającym obrót ekranu lewo-prawo. Wyposażony w dwie zamykane szafki. Górny blat przeznaczony np. na głośnik centralny kina domowego. Wysuwana szuflada wyposażona w organizer na płyty DVD. Druga szafka zapewnia miejsce oraz odpowiednią wentylację dla umieszczonego w niej np. wzmacniacza. Szerokość stolika to 95 cm, obudowa wykończona drewnem naturalnym.
1809.00PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous MD8095 HIGH GLOSS Meble audio video rtv, z uchwytem na telewizor lcd
MD8095 HIGH GLOSS Nowoczesny stolik na sprzęt audio-video, z uchwytem na telewizor o przekątnej max. 40 cali, umożliwiającym obrót ekranu lewo-prawo. Wyposażony w dwie zamykane szafki. Górny blat przeznaczony np. na głośnik centralny kina domowego. Wysuwana szuflada zapewnia dużo miejsca na piloty, płyty cd,dvd lub inne drobne rzeczy. Druga szafka zapewnia miejsce oraz odpowiednią wentylację dla umieszczonego w niej np. wzmacniacza. Szerokość stolika to 95 cm, obudowa lakierowana high gloss.
1809.00PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous MD8953 WOOD Meble audio video rtv, z uchwytem na telewizor lcd
MD8953 WOOD Nowoczesny stolik na sprzęt audio-video, z uchwytem na telewizor o przekątnej max. 40 cali, umożliwiającym obrót ekranu lewo-prawo. Wyposażony w dwie zamykane szafki oraz podwójną szklana półkę. Górny blat przeznaczony np. na głośnik centralny kina domowego, dolny na elektronikę. Wysuwana szuflada wyposażona w organizer na płyty DVD. Druga szafka zapewnia miejsce oraz odpowiednią wentylację dla umieszczonego w niej np. wzmacniacza. Szerokość stolika to 95 cm, obudowa wykończona drewnem naturalnym.
1999.00PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous MD8953 HIGH GLOSS Meble audio video rtv, z uchwytem na telewizor lcd
MD8953 HIGH GLOSS Nowoczesny stolik na sprzęt audio-video, z uchwytem na telewizor o przekątnej max. 40 cali, umożliwiającym obrót ekranu lewo-prawo. Wyposażony w dwie zamykane szafki oraz podwójną szklaną półkę. Górny blat przeznaczony na głośnik centralny kina domowego, dolny na elektronikę. Wysuwana szuflada zapewnia dużo miejsca na piloty, płyty cd,dvd lub inne drobne rzeczy. Druga szafka zapewnia miejsce oraz odpowiednią wentylację dla umieszczonego w niej np. wzmacniacza. Szerokość stolika to 95 cm, obudowa lakierowana high gloss.
1999.00PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous MD8120 WOOD Meble audio video rtv, z uchwytem na telewizor lcd
MD8120 WOOD Nowoczesny stolik na sprzęt audio-video, z uchwytem na telewizor o przekątnej max. 50 cali, umożliwiającym obrót ekranu lewo-prawo. Wyposażony w dwie zamykane szafki oraz małą półkę szklaną. Górny blat przeznaczony np. na głośnik centralny kina domowego. Wysuwana szuflada wyposażona w organizer na płyty DVD. Druga szafka zapewnia miejsce oraz odpowiednią wentylację dla umieszczonego w niej np. wzmacniacza. Szerokość stolika to 120 cm, obudowa wykończona drewnem naturalnym.
2019.00PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous MD8120 HIGH GLOSS Meble audio video rtv, z uchwytem na telewizor lcd
MD8120 HIGH GLOSS Nowoczesny stolik na sprzęt audio-video, z uchwytem na telewizor o przekątnej max. 50 cali, umożliwiającym obrót ekranu lewo-prawo. Wyposażony w dwie zamykane szafki oraz małą półkę szklaną. Górny blat przeznaczony np. na głośnik centralny kina domowego. Wysuwana szuflada zapewnia dużo miejsca na piloty, płyty cd,dvd lub inne drobne rzeczy. Druga szafka zapewnia miejsce oraz odpowiednią wentylację dla umieszczonego w niej np. wzmacniacza. Szerokość stolika to 120 cm, obudowa lakierowana high gloss.
2019.00PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous MD8123 WOOD Meble audio video rtv, z uchwytem na telewizor lcd
MD8123 WOOD Nowoczesny stolik na sprzęt audio-video, z uchwytem na telewizor o przekątnej max. 50 cali, umożliwiającym obrót ekranu lewo-prawo. Wyposażony w dwie zamykane szafki oraz podwójną szklana półkę. Górny blat przeznaczony np. na głośnik centralny kina domowego, dolny na elektronikę. Wysuwana szuflada wyposażona w organizer na płyty DVD. Druga szafka zapewnia miejsce oraz odpowiednią wentylację dla umieszczonego w niej np. wzmacniacza. Szerokość stolika to 120 cm, obudowa wykończona drewnem naturalnym.
2179.00PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous MD8123 HIGH GLOSS Meble audio video rtv, z uchwytem na telewizor lcd
MD8123 HIGH GLOSS Nowoczesny stolik na sprzęt audio-video, z uchwytem na telewizor o przekątnej max. 50 cali, umożliwiającym obrót ekranu lewo-prawo. Wyposażony w dwie zamykane szafki oraz podwójną szklaną półkę. Górny blat przeznaczony na głośnik centralny kina domowego, dolny na elektronikę. Wysuwana szuflada zapewnia dużo miejsca na piloty, płyty cd,dvd lub inne drobne rzeczy. Druga szafka zapewnia miejsce oraz odpowiednią wentylację dla umieszczonego w niej np. wzmacniacza. Szerokość stolika to 120 cm, obudowa lakierowana high gloss.
2179.00PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
Sonorous MD8140 WOOD Meble audio video rtv, z uchwytem na telewizor lcd
MD8140 WOOD Nowoczesny stolik na sprzęt audio-video, z uchwytem na telewizor o przekątnej max. 50 cali, umożliwiającym obrót ekranu lewo-prawo. Wyposażony w dwie zamykane szafki oraz małą półkę szklaną. Górny blat przeznaczony np. na głośnik centralny kina domowego. Wysuwana szuflada wyposażona w organizer na płyty DVD. Druga szafka zapewnia miejsce oraz odpowiednią wentylację dla umieszczonego w niej np. wzmacniacza. Szerokość stolika to 140 cm, obudowa wykończona drewnem naturalnym.
2089.00PLN
Dostępność:
Dostępność: 2-3 tyg.
123 Następna

Zaloguj się

Twój koszyk jest pusty

Newsletter

Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?
Email

Szybki kontakt

Tel. 885-440-803

Zadaj pytanie on-line
Napisz do nas... Wyślij